Rozkład jazdy i planowanie podróży w aglomeracji poznańskiej

Autobusem? Tramwajem? A może rowerem miejskim? Tutaj znajdziesz podstawowe informacje dotyczące transportu publicznego organizowanego przez ZTM w Poznaniu!

Każdy może szybko i łatwo znaleźć interesujące go połączenie, sprawdzić rozkład jazdy, dowiedzieć się kiedy w czasie rzeczywistym z danego przystanku odjedzie tramwaj lub autobus interesującej go linii:

  • odnośnik „Rozkład jazdy” umożliwia wyświetlenie przystankowych tabliczek rozkładów jazdy dla wybranej linii. Istnieje możliwość wyszukiwania według linii lub nazwy przystanku.
  •  „Planowanie podróży” daje możliwość zaplanowania trasy przejazdu poprzez mapę (wystarczy kliknąć i ustawić początek oraz koniec podróży) lub formularz tekstowy (wystarczy wpisać nazwę przystanku, miejsce lub adres w formularzu i wybrać początek lub koniec podróży).
  •  Odnośnik „Wirtualny Monitor” pozwala na uzyskanie informacji o odjazdach autobusów i tramwajów z wybranego przystanku w czasie rzeczywistym.

W Poznaniu funkcjonuje system automatycznych wypożyczalni bicykli – Poznański Rower Miejski.

Warto pamiętać, że od wiosny do jesieni po Poznaniu kursują także linie turystyczne: autobusowa i tramwajowa. Zachęcamy do zwiedzania miasta historycznym taborem.

Informacje o transporcie publicznym  organizowanym przez ZTM w Poznaniu można uzyskać pod numerem telefonu: 61 646 33 44

Rozkłady jazdy ZTM na telefon komórkowy

Planowanie podróży

Mobile MPK
Jakdojadę Mobilne
Jakdojadę.pl
ZTM Planer
Rozkład jazdy i planowanie podróży

Informacja całodobowa: tel. 61 65 14 714, 785 040 480