Stacja jest własnością firmy TRANSKOM i jednocześnie wchodzi w skład sieci franczyzowej STATOIL. Oficjalnie działamy pod szyldem norweskiego koncernu od 17 maja 2005 (zobacz galerię z otwarcia stacji.)

Marka STATOIL to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości paliw. Podobnie jak inne stacje o zbliżonym standardzie oferujemy szeroki asortyment różnorodnych produktów i usług.

  • napoje i używki,
  • artykuły spożywcze,
  • produkty drogeryjne,
  • akcesoria samochodowe,
  • zabawki i upominki,
  • produkty gastronomiczne fast-food,

Stacje Statoil słyną również z pysznych i chrupiących hot-dogów oraz roller burgerów, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów.

Klientom instytucjonalnym oferujemy sprzedaż bezgotówkową za pomocą kart paliwowych Routex, Uta i Lomo.

Karty Routex wydawane przez firmę Statoil noszą nazwę Statoil FIRMA (karta akceptowana w Polsce) lub Statoil EuroFIRMA (akceptacja międzynarodowa).Karty mogą uzyskać firmy, które w ciągu miesiąca zużywają co najmniej 1000 litrów paliwa. Karty wydawane są w wariantach umożliwiających zakup paliwa, gazu i oleju napędowego oraz olejów silnikowych. Możliwe jest także wydanie karty pozwalającej na korzystanie z myjni, zakup akcesoriów samochodowych lub produktów żywnościowych w sklepach na stacjach. Karta umożliwia także płacenie za autostrady we Francji i Austrii oraz za przejazdy tunelami w całej Europie.

Naszych klientów zapraszamy również do udziału w programie lojalnościowym Statoil Extra. Pozwala on na zdobywanie punktów oraz wymianę na atrakcyjne nagrody. Ponadto klubowicze mogą liczyć na wiele promocyjnych ofert.

Adres: ul. Gdyńska 2, Czerwonak

Telefony
Sklep: 61 65 14 735
Kierownik: 61 65 14 741