autobusOd poniedziałku, 17 października br., w związku z pierwszym etapem remontu ul. Nowe Osiedle w Kicinie, autobusy linii nr 396 jadące w kierunku Owińsk zostaną skierowane objazdem przez ulice Szkolną, Żurawią i Leśną. Jednocześnie wprowadzone zostaną korekty rozkładów jazdy autobusów tej linii.

Od 17 października 2016r. autobusy linii nr 396 kursować będą następującą trasą:

Linia nr 396:

KOZIEGŁOWY/PIASKOWA SZKOŁA – … – Kicin, Poznańska – Kicin/Pętla – Kicin, Poznańska – Kicin, Szkolna – Czerwonak, Szkolna – Czerwonak, Żurawia – Czerwonak, Leśna – Czerwonak, Zdroje – Czerwonak, Brzozowa– Czerwonak, Zdroje – Czerwonak, Źródlana – Czerwonak, Gdyńska – … – POTASZE/JODŁOWA

Powrót po stałej trasie przez ul. Nowe Osiedle

Uwaga! Autobusy jadące w kierunku Owińsk, na odcinku od pętli w Kicinie do przystanku Czerwonak/Zdroje, nie zatrzymują się na przystankach pośrednich.

Jednocześnie informujemy, że od 17 października 2016r. wprowadzone zostaną korekty rozkładów jazdy autobusów linii nr 396:

– wydłużenie kursu o godz. 14.00 z Potasze/Jodłowa do przystanku Koziegłowy/Piaskowa Szkoła. Kurs będzie realizowany przez ulice Gdyńską i Piaskową (bez przejazdu przez Czerwonak/Zdroje i Kicin). Kurs powrotny z Koziegłowy/Piaskowa Szkoła w kierunku Potasze/Jodłowa będzie realizowany o godz. 14.36 (także przez ulice Piaskową i Gdyńską, bez przejazdu przez Kicin i Czerwonak/Zdroje);

– zawieszone zostaje funkcjonowanie kursu z Potasze/Jodłowa o godz. 14.56 oraz z Owińska/Stacja o godz. 15.10;

– w związku z wydłużeniem trasy przejazdu nastąpią korekty w godzinach odjazdów poszczególnych kursów.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest TUTAJ.

Za utrudnienia przepraszamy.