Spółka TRANSKOM z ponad 25 letnią tradycją
zatrudni na stanowisko:

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Koziegłowy k/Poznania

Podstawowe obowiązki

  • bieżąca dekretacja i wprowadzanie dokumentów zakupów
  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów i weryfikacja pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami dokumentów dotyczących sprzedaży i zakupów
  • prowadzenie kasy głównej (złotówkowej i walutowej) przedsiębiorstwa
  • sprawdzanie prawidłowości znaków pieniężnych wpływających do kasy
  • prowadzenie ewidencji zaliczek i pilnowanie terminowego ich rozliczania
  • uzgadnianie analityki kont zaliczkowych i kont kasowych,
  • bieżące uzgadnianie danych z raportów fiskalnych z wpływającymi do kasy utargami
  • odkładanie faktur sprzedaży i zakupu do odpowiednich segregatorów
  • sporządzanie sprawozdań GUS
  • prowadzenie sekretariatu i spraw kancelaryjnych

Poszukiwane kompetencje

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w pełnej księgowości
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość przepisów o rachunkowości
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • dobra znajomość obsługi komputera (Windows, MS Office)
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i chęć ciągłego samokształcenia się
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo
  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie księgowości
  • szkolenia związane z prowadzoną tematyką
  • pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS

Jesteś zainteresowany, zadzwoń:

730 890 790, 61 651 47 51

lub napisz:

rekrutacja@transkom.com.pl

Osoby  zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 13 grudnia 2021

Prosimy by w CV zawrzeć klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.W. TRANSKOM Sp. z o.o.  moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem

P. W. Transkom sp. z o.o. ul. Piaskowa 1, Koziegłowy

O firmie:
P.W. Transkom Sp. z o.o. to nowoczesna, odpowiedzialna społecznie spółka Gminy Czerwonak, świadcząca najwyższej jakości usługi przede wszystkim w obszarze transportu publicznego, wynajmu nieruchomości dla biznesu oraz sprzedaży paliw. Chcemy, aby naszą Firmę tworzył zespół najbardziej wykwalifikowanych Pracowników. Odwiedź nas i poznaj na www.transkom.com.pl